Inbussleutel, metrisch, verchroomd frame, 13 x 132 mm
Hoogwaardige inbussleutel voor binnenzeskantschroeven. Hex-Plus biedt grotere contactoppervlakken in de schroefkop. Hierdoor wordt het kerfeffect geminimaliseerd en beschadiging van de schroefkop vrijwel uitgesloten. Het zorgvuldig verchroomde ontwerp garandeert een hoge mate van corrosiebescherming.
• Inbussleutel voor binnenzeskantschroeven
• Slijtvaste maataanduiding
• Binnenzeskantschroefsleutel met Hex-Plus voordeel voor een langere levensduur van de schroef
• Hoge corrosiebescherming dankzij verchroomd frame
• Metrisch
• Inbussleutel voor binnenzeskantschroeven
• Slijtvaste maataanduiding
• Binnenzeskantschroefsleutel met Hex-Plus voordeel voor een langere levensduur van de schroef
• Hoge corrosiebescherming dankzij verchroomd frame
• Metrisch
| Artikelnr. | WL88881 |
| Model | Serie 950 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05021080001 |
| Lengte | 132 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte met verpakking | 209 mm |
| Breedte met verpakking | 72 mm |
| Hoogte met verpakking | 51 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | 950-serie |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Zeskantige aansluiting | 13 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |