Hex-Plus kruiskopschroevendraaier met vasthoudfunctie, 6 x 100 mm
Kruiskopschroevendraaier: De ideale vorm van de handgreep maakt het overbrengen van bijzonder hoge draai- en losdraaimomenten mogelijk. De ergonomische vorm van de handgreep ligt goed in de handpalm en de vingers liggen stevig in de zacht afgeronde, verzonken grepen. De hele hand is in contact met het handvat en wrijvingsverliezen tussen hand en handvat worden vermeden. Met vasthoudfunctie om de inbusbout stevig op het gereedschap vast te zetten. Speciale oppervlaktecoating voor hoge corrosiebescherming en optimale passing in de schroef.
• Kruiskopschroevendraaier voor het overbrengen van bijzonder hoge draai- en losdraaimomenten
• Ergonomische 2-componenten handgreep met vingergroeven en aangenaam gevoel voor zeer hoge krachtoverbrenging en werken zonder vermoeidheid
• Met extra korte schacht voor het overbrengen van extreem hoge draaimomenten dankzij het hefboomeffect van de lange schacht
• Met vasthoudfunctie op de lange steel om de schroef stevig op het gereedschap vast te houden
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
• Kruiskopschroevendraaier voor het overbrengen van bijzonder hoge draai- en losdraaimomenten
• Ergonomische 2-componenten handgreep met vingergroeven en aangenaam gevoel voor zeer hoge krachtoverbrenging en werken zonder vermoeidheid
• Met extra korte schacht voor het overbrengen van extreem hoge draaimomenten dankzij het hefboomeffect van de lange schacht
• Met vasthoudfunctie op de lange steel om de schroef stevig op het gereedschap vast te houden
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
| Artikelnr. | WL89090 |
| Model | 454 HF |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05023346001 |
| Lengte | 147 mm |
| Breedte | 118 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte met verpakking | 348 mm |
| Breedte met verpakking | 121 mm |
| Hoogte met verpakking | 80 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Zeskantige aansluiting | 6 mm |
| Bladlengte | 100 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |