Combinatievlaggensleutel, 15 IP x 47 mm
Hoogwaardige Wera vlaggensleutel met combinatieprofiel voor TORX PLUS® en binnen-zeskantschroeven. Hoge draaimomentoverbrenging bij kleine schroeven. Bijzonder geschikt voor het vervangen van indexeerbare boren. De BlackLaser oppervlaktebehandeling zorgt voor een uitstekende oppervlaktebescherming, ook tegen corrosie, en een lange levensduur. Meercomponenten voor een bijzonder goede grip.
• TORX PLUS® combinatie-vlaggensleutel voor TORX PLUS®-binnen- en binnenzeskantschroeven
• Meer-componenten handgreep
• Rond blad met BlackLaser coating voor uitstekende oppervlaktebescherming en lange levensduur
• Hoge draaimomentoverbrenging voor kleine schroeven
• TORX PLUS® combinatie-vlaggensleutel voor TORX PLUS®-binnen- en binnenzeskantschroeven
• Meer-componenten handgreep
• Rond blad met BlackLaser coating voor uitstekende oppervlaktebescherming en lange levensduur
• Hoge draaimomentoverbrenging voor kleine schroeven
| Artikelnr. | WL89249 |
| Model | 1267 B TORX PLUS® |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05026382001 |
| Lengte | 86 mm |
| Breedte | 22 mm |
| Hoogte | 11 mm |
| Lengte met verpakking | 160 mm |
| Breedte met verpakking | 82 mm |
| Hoogte met verpakking | 24 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 47 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |