Handbithouder met ratelfunctie, 1/4", 1/4" x 123,5 mm
Handbithouder met intuïtieve ratelfunctie. Het in het handvat geïntegreerde ratelmechanisme met fijne vertanding (36 tanden/terugslaghoek 10°) vereenvoudigt en versnelt het schroeven zonder vervelend opnieuw instellen. De "wervelende" functie versnelt het werk. Het ratelmechanisme is volledig in de handgreep ingebouwd voor zeer eenvoudig en moeiteloos werken. Ergonomisch schakelen naar rechts/links of 0-stand. Kraftform Plus handgreep voor ergonomisch werken, voorkomt blaren en eelt. Magnetische bithouder voor bits met 1/4" zeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 (ISO 1173). Met de Rapidaptor snelspanboorhouder kunnen bits razendsnel worden verwisseld zonder hulpgereedschap. De sterke permanente magneet houdt de bits stevig op hun plaats.
• Bithouder met Rapidaptor snelwisselhouder voor bits met 1/4" zeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 en Wera aansluitseries 1 en 4
• In de handgreep geïntegreerd ratelmechanisme
• De geïntegreerde ratel met fijne vertanding zorgt voor snel en veilig werken
• Hoge werksnelheid: het ratelmechanisme kan ook worden gebruikt om te "draaien" bij het vastzetten van schroeven
• Ergonomisch, intuïtief schakelen naar rechts/links of 0-stand
• Bithouder met Rapidaptor snelwisselhouder voor bits met 1/4" zeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3 en E 6.3 en Wera aansluitseries 1 en 4
• In de handgreep geïntegreerd ratelmechanisme
• De geïntegreerde ratel met fijne vertanding zorgt voor snel en veilig werken
• Hoge werksnelheid: het ratelmechanisme kan ook worden gebruikt om te "draaien" bij het vastzetten van schroeven
• Ergonomisch, intuïtief schakelen naar rechts/links of 0-stand
| Artikelnr. | WL89509 |
| Model | 838 RA-R M |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05051493001 |
| Lengte | 145 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Lengte met verpakking | 145 mm |
| Breedte met verpakking | 60 mm |
| Hoogte met verpakking | 35 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 123,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |