Houder met ringmagneet en borgring, 1/4" x 75 mm
Wera slagmoerhouder voor het opvangen van extreme stootpieken. Speciaal torsie-effect door dubbele torsieveer. De slagsleutelhouder houdt ook lange en zware schroeven bomvast met zijn ringmagneet. Hierdoor kan de schroef bliksemsnel en veilig worden vastgezet. Ook ideaal voor werkzaamheden boven het hoofd. Als de magneet vanwege de situatie niet nodig is, bijv. bij het werken met metaal, kan hij uit het schroefgebied worden getrokken en zo worden uitgeschakeld. Hoofdzakelijk gebruikt voor handmatig machinaal schroeven. Uitgang: Geschikt voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving volgens DIN ISO 1173-C 6.3. Aandrijving: 1/4" zeskant, geschikt voor schroevendraaiers met een DIN ISO 1173-F 6.3 aansluiting.
• Boorhouder met ringmagneet en borgring voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving
• Voor het opvangen van extreme impulspieken dankzij dubbele torsieveer
• Met ringmagneet voor het eenvoudig vasthouden van lange en zware schroeven
• Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagschroevendraaiers
• Met 1/4" zeskantaandrijving
• Boorhouder met ringmagneet en borgring voor bits met 1/4" externe zeskantaandrijving
• Voor het opvangen van extreme impulspieken dankzij dubbele torsieveer
• Met ringmagneet voor het eenvoudig vasthouden van lange en zware schroeven
• Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagschroevendraaiers
• Met 1/4" zeskantaandrijving
| Artikelnr. | WL89689 |
| Model | 897/4 IMP R Impaktor |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05057676001 |
| Lengte | 165 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 23 mm |
| Lengte met verpakking | 246 mm |
| Breedte met verpakking | 89 mm |
| Hoogte met verpakking | 62 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 75 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |