Bit-Check 10 TX Slagschroevendraaier 1, 10-delig
Robuuste bitcontrole van Wera. Bitchecks geven een snel overzicht van de beschikbare gereedschappen. Bits die niet nodig zijn, worden eenvoudig teruggelegd in het assortiment en raken niet kwijt. Makkelijk mee te nemen, bijvoorbeeld in een borstzak. De impactor technologie zorgt voor een bovengemiddelde levensduur van het gereedschap, zelfs onder extreme omstandigheden. Verhoogde wrijvingsweerstand door ruwe diamantdeeltjescoating op de bitpunt voorkomt wegglijden uit de schroef. Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagschroevendraaiers. Boorhouder voor het opvangen van extreme slagpieken. Speciaal torsie-effect door dubbele torsieveer. Met ringmagneet voor het gemakkelijk vasthouden van lange en zware schroeven, ook ideaal voor werkzaamheden boven het hoofd. Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagmoersleutels. Magneet kan teruggeduwd en dus uitgeschakeld worden.
• Opstaande, meer-componenten bitcontrole
• Slagplaattechnologie voor bovengemiddelde standtijd
• Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagschroevendraaiers
• Diamantcoating voor een veilige passing in de schroef
• Houder met ringmagneet voor lange en zware schroeven
• Opstaande, meer-componenten bitcontrole
• Slagplaattechnologie voor bovengemiddelde standtijd
• Bijzonder geschikt voor gebruik met standaard slagschroevendraaiers
• Diamantcoating voor een veilige passing in de schroef
• Houder met ringmagneet voor lange en zware schroeven
| Artikelnr. | WL89694 |
| Model | Bit-Check 10 TX Impaktor 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05057688001 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 331 mm |
| Breedte met verpakking | 145 mm |
| Hoogte met verpakking | 72 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 10-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |