TORQUE® Mplus bitset, 1/4" x 32 mm
Hoogwaardige bits voor TORQ-SET® schroeven. Sterkere flanken dan het conventionele TORQ-SET® profiel resulteren in ca. 70% meer breekmoment bij een precieze passing in de schroef en daardoor een langere standtijd. Taai en hard, voor universeel gebruik. 5/16" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-D 8 houders.
• Voor TORQ-SET® schroeven
• Mplus voor meer breekmoment en langere levensduur
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 5/16" zeskant aandrijving (Wera verbindingsreeks 2)
• Voor TORQ-SET® schroeven
• Mplus voor meer breekmoment en langere levensduur
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 5/16" zeskant aandrijving (Wera verbindingsreeks 2)
| Artikelnr. | WL90039 |
| Model | 871/2 TORQ-SET® Mplus |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05066654001 |
| Lengte | 32 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Lengte met verpakking | 59 mm |
| Breedte met verpakking | 38 mm |
| Hoogte met verpakking | 23 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 32 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TorqueSet 1/4" |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |