TORX® BO bit met gat, roestvrij staal, TX 15 x 89 mm
Hoogwaardige roestvrijstalen bits voor inwendige TORX® schroeven. Wera gereedschappen van roestvrij staal voorkomen lelijke roestvorming. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-F 6.3 houders.
• Voor inwendige TORX® schroeven met borgpen
• TORX® bit met gat aan de uitgangszijde
• Roestvrijstalen bits
• Oplossing voor het probleem van roestvorming: Schroef roestvrij staal op roestvrij staal!
• Vacuüm ijsgehard
• Voor inwendige TORX® schroeven met borgpen
• TORX® bit met gat aan de uitgangszijde
• Roestvrijstalen bits
• Oplossing voor het probleem van roestvorming: Schroef roestvrij staal op roestvrij staal!
• Vacuüm ijsgehard
| Artikelnr. | WL90113 |
| Model | 3867/4 TORX® BO |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05071090001 |
| Lengte | 89 mm |
| Breedte | 7 mm |
| Hoogte | 7 mm |
| Lengte met verpakking | 118 mm |
| Breedte met verpakking | 35 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 89 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX15 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |