TORX® bits, TX 40 x 25 mm, 100 stuks
Hoogwaardige bits voor inwendige TORX® schroeven. Taai en hard, voor universeel gebruik. 1/4" zeskant, geschikt voor DIN ISO 1173-D 6.3 houders.
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskantaandrijving (Wera aansluitserie 1)
• Voor inwendige TORX® schroeven
• Taai en hard, voor universeel gebruik
• 1/4" zeskantaandrijving (Wera aansluitserie 1)
| Artikelnr. | WL90169 |
| Model | 867/1 TORX® DIY 100 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05072452001 |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Lengte met verpakking | 130 mm |
| Breedte met verpakking | 50 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 25 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX40 |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal bit-inzetstukken | 100 |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |