Momentsleutel voor inzetgereedschap, 10-100 Nm, 14x18 x 10-100 Nm
Klikmomentsleutel in het onmiskenbare Wera-design. Zeer robuust ontwerp met hoge nauwkeurigheid volgens DIN EN ISO 6789-1:2017-07. Eenvoudig instellen en borgen van de opgegeven waarde. De hoorbare en voelbare klik bij het bereiken van de schaalwaarden maakt het ook gemakkelijker om de gewenste koppelwaarde veilig in te stellen. Het robuuste ontgrendelingsmechanisme garandeert een duidelijk hoorbaar en voelbaar ontgrendelingssignaal wanneer het ingestelde koppel is bereikt. Voor rechtsom en linksom aandraaien en met 14x18 mm vierkante inbus voor het vasthouden van het bijbehorende inbusgereedschap.
• Met houder voor verwisselbaar 14x18 mm insteekgereedschap
• Eenvoudig instellen en borgen van de gewenste koppelwaarde met hoorbare en voelbare klik wanneer de schaalwaarden zijn bereikt
• Veilig gedoseerde kracht: bij het bereiken van de ingestelde waarde laat de momentsleutel hoorbaar en voelbaar los
• Meetbereik: 10-100 Nm; nauwkeurigheid ± 4 % volgens DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Ergonomische 2-componenten handgreep voor rechtsom en linksom aanhalen
• Met houder voor verwisselbaar 14x18 mm insteekgereedschap
• Eenvoudig instellen en borgen van de gewenste koppelwaarde met hoorbare en voelbare klik wanneer de schaalwaarden zijn bereikt
• Veilig gedoseerde kracht: bij het bereiken van de ingestelde waarde laat de momentsleutel hoorbaar en voelbaar los
• Meetbereik: 10-100 Nm; nauwkeurigheid ± 4 % volgens DIN EN ISO 6789-1:2017-07
• Ergonomische 2-componenten handgreep voor rechtsom en linksom aanhalen
| Artikelnr. | WL90413 |
| Model | X 7 k-Torque X 7 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05075657001 |
| Lengte | 430 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Lengte met verpakking | 430 mm |
| Breedte met verpakking | 55 mm |
| Hoogte met verpakking | 55 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Koppel | 10 – 100 Nm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |