Steekringsleutel, 9x12 mm, 9x12 x 11 x 41 mm
Steekringsleutel, voor zeskantschroefkoppen of -moeren, voor momentsleutels uit de Click-Torque X-serie met 9x12 mm opname.
• Vierkant inzetgereedschap 9x12 mm
• Voor momentsleutels uit de Click-Torque X-serie met 9x12 mm aansluiting
• Toepassing: zeskantschroefkoppen en -moeren
• Met stiftslot
• Het chroom-vanadium-stalen ontwerp maakt het insteekgereedschap geschikt voor hoge belastingen
• Vierkant inzetgereedschap 9x12 mm
• Voor momentsleutels uit de Click-Torque X-serie met 9x12 mm aansluiting
• Toepassing: zeskantschroefkoppen en -moeren
• Met stiftslot
• Het chroom-vanadium-stalen ontwerp maakt het insteekgereedschap geschikt voor hoge belastingen
| Artikelnr. | WL90462 |
| Model | 7771 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05078624001 |
| Lengte | 122 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Lengte met verpakking | 122 mm |
| Breedte met verpakking | 83 mm |
| Hoogte met verpakking | 15 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 41 mm |
| Sleutelmaat | 11 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |