Enkelpolige fasentester, 0,5 x 3 x 70 mm
Eenpolige fasentester tot 250 V wisselspanning. Met praktische clip.
• Eenpolige fasentester tot 250 V wisselspanning
• Kraftform handvat met stevige clip
• Met zeskantige afrolbeveiliging tegen wegrollen
• Eenpolige fasentester tot 250 V wisselspanning
• Kraftform handvat met stevige clip
• Met zeskantige afrolbeveiliging tegen wegrollen
| Artikelnr. | WL90584 |
| Model | 247 SB |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05100100001 |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte met verpakking | 246 mm |
| Breedte met verpakking | 89 mm |
| Hoogte met verpakking | 62 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Bladlengte | 70 mm |
| Bladbreedte | 3 mm |
| Bladdikte | 0,5 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |