Houtdraaiboor, 10 x 120 mm
Hoogwaardige houtdraaiboren voor precies, scheurvrij boren in zachthout, hardhout en gecoat plaatmateriaal. Gemaakt van hoogwaardig snelstaal (HSS). De zeskantige schacht zorgt voor een zeer goede krachtoverbrenging. Fijn afgestemde materiaalelasticiteit zorgt voor lange standtijden. Zeer goede rondloopnauwkeurigheid. 1/4" aandrijving geschikt voor DIN ISO 1173-D 6.3 houders.
• Draaiboor - voor houttoepassingen
• Zeer goede krachtoverbrenging door zeskantige schacht
• HSS = snelstaal met dwarsslijping
• Fijn afgestelde materiaalelasticiteit voor lange standtijd
• Zeer goede rondloopnauwkeurigheid
• Draaiboor - voor houttoepassingen
• Zeer goede krachtoverbrenging door zeskantige schacht
• HSS = snelstaal met dwarsslijping
• Fijn afgestelde materiaalelasticiteit voor lange standtijd
• Zeer goede rondloopnauwkeurigheid
| Artikelnr. | WL90590 |
| Model | 849 HSS |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05104605001 |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Lengte met verpakking | 120 mm |
| Breedte met verpakking | 17 mm |
| Hoogte met verpakking | 17 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 10 mm |
| Incl. batterij | nee |
| Bitlengte | 120 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Boortype | Houtboor |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |