TORX® BO-schroevendraaier, TX 15 x 60 mm
Hoogwaardige Wera microschroevendraaier voor fijnmechanische schroefverbindingen. Voor TORX® veiligheidsschroefverbindingen: TORX® BO-schroeven hebben een uitstekende tang in het aandrijfprofiel. Dit voorkomt onbevoegd losdraaien, omdat deze schroeven niet met "normaal" TORX® gereedschap kunnen worden bediend. Alleen speciaal TORX® BO gereedschap heeft een gat waarin de tang wordt gestoken. Door de hand op de roterende dop te laten rusten en de snelle draaizone onder de roterende dop te gebruiken, is bliksemsnel draaien mogelijk. Geen tijdrovend opnieuw draaien meer. Krachtzone met geïntegreerde zachte zones zorgt voor de overdracht van hoge los- en vastdraaimomenten. Precisiezone voor de juiste draaihoek bij instelwerkzaamheden. De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en geoptimaliseerde corrosiebescherming. Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering volgens profiel en maataanduiding - voor het snel en eenvoudig vinden van het benodigde gereedschap.
• Kraftform Micro schroevendraaier voor inwendige TORX® schroeven met borgpen
• Meer-componenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en optimale corrosiebescherming
• Met gat in het TORX® profiel voor het losdraaien van zogenaamde veiligheidsschroefverbindingen
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
• Kraftform Micro schroevendraaier voor inwendige TORX® schroeven met borgpen
• Meer-componenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en optimale corrosiebescherming
• Met gat in het TORX® profiel voor het losdraaien van zogenaamde veiligheidsschroefverbindingen
• Met Take it easy gereedschapzoeker: kleurcodering volgens profiel en maataanduiding
| Artikelnr. | WL90684 |
| Model | 2067 Elektronik TORX® BO |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05118052001 |
| Lengte | 157 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Lengte met verpakking | 174 mm |
| Breedte met verpakking | 64 mm |
| Hoogte met verpakking | 34 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| Schroeftype | TX15 |
| ESD-compatibel | nee |
| Bladlengte | 60 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |