Kettingklinknagel-onderdelenset, 2-delig
• Met kettingklinknagel en houder met vervangbare klinknagelpen voor het openen en sluiten van fietskettingen. Geschikt voor kettingen met één versnelling, tot 12 versnellingen
| Artikelnr. | WL90928 |
| Model | 9523 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136039001 |
| Lengte | 15 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Lengte met verpakking | 15 mm |
| Breedte met verpakking | 70 mm |
| Hoogte met verpakking | 12 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 2-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |