Gereedschapsset voor sanitair, verwarming en klimaattechniek, 36 stuks
Compacte gereedschapsset met de belangrijkste gereedschappen voor de HVAC-sector met producten van Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® en Stabila®. Dankzij de compacte gereedschapscontainer uit het Wera 2go systeem wordt mobiliteit aanzienlijk vereenvoudigd.
• Omvangrijke 30-delige gereedschapsset in compacte Wera 2go 2 gereedschapscontainer voor HVAC-toepassingen bij mobiel gebruik
• Hoogwaardig merkgereedschap van Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® en Stabila®.
• Joker dubbele steeksleutel 6002 met praktische vasthoudfunctie door metalen plaat in de bek
• Met schroefbeitel voor schroeven, beitelen en pengelen en 4 VDE-schroevendraaiers
• 1/2" Zyklop metaalratel 8004 C (72 tanden, 5° lage terugslaghoek) met omkeerbare hendel; slank ontwerp voor zeer krappe inbouwruimtes
• Omvangrijke 30-delige gereedschapsset in compacte Wera 2go 2 gereedschapscontainer voor HVAC-toepassingen bij mobiel gebruik
• Hoogwaardig merkgereedschap van Wera, BESSEY®, KNIPEX®, Lyra®, PICARD®, PUK® en Stabila®.
• Joker dubbele steeksleutel 6002 met praktische vasthoudfunctie door metalen plaat in de bek
• Met schroefbeitel voor schroeven, beitelen en pengelen en 4 VDE-schroevendraaiers
• 1/2" Zyklop metaalratel 8004 C (72 tanden, 5° lage terugslaghoek) met omkeerbare hendel; slank ontwerp voor zeer krappe inbouwruimtes
| Artikelnr. | WL90932 |
| Model | Wera 2go SHK 1 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136071001 |
| Lengte | 370 mm |
| Breedte | 345 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Lengte met verpakking | 370 mm |
| Breedte met verpakking | 345 mm |
| Hoogte met verpakking | 140 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 36-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |