Flexarm voor FAE072 met klem Ø50 MM
FAE072 is een volledig flexibele arm die gemakkelijk aan uw werkbank kan worden aangepast. Een klem voor bevestiging wordt meegeleverd.
Met een lengte van 1,2 m bestrijkt hij een groter oppervlak en dankzij het versterkte materiaal gaat hij langer mee omdat hij minder slijtage veroorzaakt door voortdurend gebruik.
FAE regelt de luchtstroom afhankelijk van de verzadiging van het filter en het aantal gebruikte zuigslangen.
Met een lengte van 1,2 m bestrijkt hij een groter oppervlak en dankzij het versterkte materiaal gaat hij langer mee omdat hij minder slijtage veroorzaakt door voortdurend gebruik.
FAE regelt de luchtstroom afhankelijk van de verzadiging van het filter en het aantal gebruikte zuigslangen.
| Artikelnr. | WL91277 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | FAE072 |
| Lengte | 1200 mm |
| Lengte met verpakking | 110 mm |
| Breedte met verpakking | 435 mm |
| Hoogte met verpakking | 605 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Bereik | 1000 mm |
| Buisdiameter | 50 mm |
| Montage type | tafelmontage |
| Voegkleur | zwart |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |