Set digitale temperatuurmeetapparatuur, thermokoppel type K
Deze complete set is de ideale oplossing en bevat alle benodigde apparatuur voor snelle en nauwkeurige temperatuurmetingen.
Hij meet temperaturen tot 300 °C / 572 °F met een nauwkeurigheid van ±10 °C / ±19 °F.
De set bevat:
• TCP-thermokoppelaanwijzer, ontworpen voor snelle en nauwkeurige plaatsing op printplaten met hoge dichtheid. Hij kan temperaturen meten op elk type materiaal.
• TID Console - Het digitale display toont de temperatuurmetingen van de TCP en maakt omschakelen tussen °C en °F mogelijk.
Technische gegevens:
• Uitgang: Type K
• Meetbereik: 25-300 °C / 77-572 °F
Voeding van het display
• Batterijen: 2x AA
• Stroomverbruik: ca. 1 mA, ca. 3 mA met achtergrondverlichting
• Levensduur batterijen: > 2500 uur met alkalinebatterijen (zonder achtergrondverlichting)
Hij meet temperaturen tot 300 °C / 572 °F met een nauwkeurigheid van ±10 °C / ±19 °F.
De set bevat:
• TCP-thermokoppelaanwijzer, ontworpen voor snelle en nauwkeurige plaatsing op printplaten met hoge dichtheid. Hij kan temperaturen meten op elk type materiaal.
• TID Console - Het digitale display toont de temperatuurmetingen van de TCP en maakt omschakelen tussen °C en °F mogelijk.
Technische gegevens:
• Uitgang: Type K
• Meetbereik: 25-300 °C / 77-572 °F
Voeding van het display
• Batterijen: 2x AA
• Stroomverbruik: ca. 1 mA, ca. 3 mA met achtergrondverlichting
• Levensduur batterijen: > 2500 uur met alkalinebatterijen (zonder achtergrondverlichting)
| Artikelnr. | WL91989 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | TCP-KA |
| Lengte | 255 mm |
| Breedte | 210 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Lengte met verpakking | 280 mm |
| Breedte met verpakking | 280 mm |
| Hoogte met verpakking | 164 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 11,02 in |
| Breedte met verpakking in inches | 11,02 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 6,46 in |
| Leveringsomvang | 1x TCPK thermokoppel meetapparaat 1x TID-console |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | TCPK |
| Temperatuurbereik °C | 25 – 300 °C |
| Temperatuurbereik °F | 77 – 572 °F |
| Bijpassende accessoires | PHNEK, PHSEK, PHSMK, PHBEK, PHXLEK, PHBS, PHSS, PHNS, PHXLS, PSS |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |