Desoldeerstift Ø 1,1 S1, D530017
Zorg ervoor dat er een kleine afstand is tussen de pen en de opening op de stift om een optimale luchtinlaat en een gemakkelijke reiniging van de cilinder te garanderen.
| Artikelnr. | WL91998 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | D530017 |
| Lengte | 95 mm |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | D530 |
| Binnendiameter | 1,1 mm |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Puntvorm | punt |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassende accessoires | DT530 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |