Geleidingsset voor AL250, Ø 0,8 mm, met perforatie
Compatibel met soldeerdraden met één kern en Ø 0,8 mm.
Een klein mesje perforeert de soldeerdraad wanneer deze naar de fluxkern wordt gevoerd. Dit perforatieproces zorgt voor een betere vloeimiddelstroom en een betere ontgassing, wat spatten van soldeer en vloeimiddel tijdens het solderen voorkomt.
• Lengte van de geleidebuis: 126 cm / 49.6 in
Een klein mesje perforeert de soldeerdraad wanneer deze naar de fluxkern wordt gevoerd. Dit perforatieproces zorgt voor een betere vloeimiddelstroom en een betere ontgassing, wat spatten van soldeer en vloeimiddel tijdens het solderen voorkomt.
• Lengte van de geleidebuis: 126 cm / 49.6 in
| Artikelnr. | WL92219 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | GALE08V-B |
| Lengte met verpakking | 245 mm |
| Breedte met verpakking | 185 mm |
| Hoogte met verpakking | 45 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 9,65 in |
| Breedte met verpakking in inches | 7,28 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 1,77 in |
| Leveringsomvang | 1x geleidingsset 1x inlaatmondstuk 1x geleidewiel 1x tegenwiel 1x meshouder 1x mes 1x tussenmondstuk 1x uitlaatmondstuk 2x inbusschroeven 3x stelschroeven |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Diameter | 0,8 mm |
| Productserie | GALE |
| Bijpassende accessoires | ALE250, ALE |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |