Soldeerstift plat blad 12,5 mm, W440025
W440025 is speciaal ontwikkeld voor het strippen van hoge temperatuur draadisolatie gemaakt van thermostabiele materialen zoals Teflon, Kapton, siliconenrubber, enz.
Het zelfcentrerende ontwerp zorgt voor een perfecte uitlijning van de punten zodat de isolatie kan worden verwijderd zonder de geleiders te beschadigen.
Deze cartridgeserie is geschikt voor de WS440 hoge temperatuur draadstripper, die een instelbare stripmaat heeft voor het selecteren van de striplengte.
Beide patronen zijn inbegrepen in dit artikelnummer.
Het zelfcentrerende ontwerp zorgt voor een perfecte uitlijning van de punten zodat de isolatie kan worden verwijderd zonder de geleiders te beschadigen.
Deze cartridgeserie is geschikt voor de WS440 hoge temperatuur draadstripper, die een instelbare stripmaat heeft voor het selecteren van de striplengte.
Beide patronen zijn inbegrepen in dit artikelnummer.
| Artikelnr. | WL92274 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | W440025 |
| Lengte | 155 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | W440 |
| Bijpassende accessoires | WS440 |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |