2-kanaals voedingseenheid, 230 V
Deze regeleenheid maakt de gelijktijdige bediening van twee soldeer- of desoldeergereedschappen mogelijk en is compatibel met in totaal 13 verschillende JBC-gereedschappen. Uitgerust met een schakelende voeding en geoptimaliseerde thermische prestaties, zorgt de unit voor een hoog rendement, stabiele temperaturen en een langere levensduur van de soldeerstiften in combinatie met het "JBC Most Efficient Soldering System" en geïntegreerde slaap- en slaapstand.
• Als er twee gereedschappen zijn aangesloten, is er een gesplitst scherm voor duidelijke bewaking en bediening van beide kanalen.
• Een geïntegreerde aansluiting voor een voetschakelaar verhoogt de flexibiliteit in de workflow. Bovendien maakt de USB-aansluiting software-updates, het maken van diagrammen en het beheer van parameters rechtstreeks via de pc mogelijk.
• Aansluitingen: USB-A voor firmware-updates, grafieken en profielen; USB-B voor PC-communicatie; RJ12 voor afzuigapparaat/randapparatuur/robots
• Compatibel met de modules MSE-B, MVE-A en MNE-A (niet compatibel met MSE-A).
• Nauwkeurigheid temperatuur: +/-3 % (bij gebruik van een referentiecartridge)
• Ten minste één statief, één gereedschap en één geschikte cartridge zijn nodig voor een compleet werkend systeem.
• Piekvermogen: 150 W per gereedschap
• Spanning/weerstand tip-tot-aarde: Voldoet aan en overtreft ANSI/ESD S20.20 en IPC J-STD-001F
• Als er twee gereedschappen zijn aangesloten, is er een gesplitst scherm voor duidelijke bewaking en bediening van beide kanalen.
• Een geïntegreerde aansluiting voor een voetschakelaar verhoogt de flexibiliteit in de workflow. Bovendien maakt de USB-aansluiting software-updates, het maken van diagrammen en het beheer van parameters rechtstreeks via de pc mogelijk.
• Aansluitingen: USB-A voor firmware-updates, grafieken en profielen; USB-B voor PC-communicatie; RJ12 voor afzuigapparaat/randapparatuur/robots
• Compatibel met de modules MSE-B, MVE-A en MNE-A (niet compatibel met MSE-A).
• Nauwkeurigheid temperatuur: +/-3 % (bij gebruik van een referentiecartridge)
• Ten minste één statief, één gereedschap en één geschikte cartridge zijn nodig voor een compleet werkend systeem.
• Piekvermogen: 150 W per gereedschap
• Spanning/weerstand tip-tot-aarde: Voldoet aan en overtreft ANSI/ESD S20.20 en IPC J-STD-001F
| Artikelnr. | WL92411 |
| Fabrikant | JBC |
| Fabrikant artikelnr. | DDE-2D |
| Lengte | 232 mm |
| Breedte | 148 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Lengte met verpakking | 258 mm |
| Breedte met verpakking | 328 mm |
| Hoogte met verpakking | 208 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 10,16 in |
| Breedte met verpakking in inches | 12,91 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 8,19 in |
| Leveringsomvang | 1x besturingseenheid |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Productserie | DDE |
| Stroom | 200 W |
| Spanning | 230 V |
| Temperatuurbereik °C | 90 – 450 °C |
| Temperatuurbereik °F | 190 – 840 °F |
| Bijpassende accessoires | MSE, MVE, MNE, PA120, AM120, HT420, AT420, T210, T210N, T245, T245N, DS360, DT530, DR560, AP250, KNE, GN, P305, CHB, FAE1, FAE1P, FAE2, FAE1 KIT1, FAE1 KIT2 |
| Temperatuurstabiliteit °C | 1,5 °C +/- |
| Temperatuurstabiliteit °F | 3 °F +/- |
| Omgevingstemperatuur | 10 – 40 °C |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | JBC Soldering SL Ramón y Cajal 3 ES-08750 Molins De Rei www.jbctools.com |
Productgalerij overslaan
Accessoires
ESD-afzuigunit FAE1-2C voor soldeerdampen, 180 m³/u, 230 V
Normale prijs:
CHF 1.963,22
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84881
Fabrikantnr.
FAE1-2C
MSE-module, elektrische desoldeerpomp
Normale prijs:
CHF 835,95
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84015
Fabrikantnr.
MSE-B
DT530-A haakse desoldeerbout
Normale prijs:
CHF 696,62
Beschikbaar
Artikelnr.
WL84013
Fabrikantnr.
DT530-A
ESD-afzuigkit FAE1-1K2B voor soldeerdampen, voor 2 werkstations, 180 m³/h, 120 V
Normale prijs:
CHF 2.723,18
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL83780
Fabrikantnr.
FAE1-1K2D
Stikstofmeet- en regelsysteem KNE-B voor DDE, DME en HDE regeleenheden
Normale prijs:
CHF 1.298,26
Beschikbaar
Artikelnr.
WL71764
Fabrikantnr.
KNE-B
ESD-afzuigunit FAE2-5B voor soldeerdampen, voor 2 werkstations, 290 m³/h, 230 V
Normale prijs:
CHF 4.623,07
Beschikbaar
Artikelnr.
WL46829
Fabrikantnr.
FAE2-5B
Instelbaar desoldeerpincet voor C420 soldeerpunten
Normale prijs:
CHF 272,32
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL46473
Fabrikantnr.
AT420-A
Micro desoldeerpincet, verstelbaar, AM120-A
Normale prijs:
CHF 265,99
Beschikbaar
Artikelnr.
WL45639
Fabrikantnr.
AM120-A
Stikstofsoldeerbout 20 W, T210-NA
Normale prijs:
CHF 195,06
Beschikbaar
Artikelnr.
WL39038
Fabrikantnr.
T210-NA
Stikstofdebietregelaar MNE-A voor DDE-, DME- en HDE-regelapparaten
Normale prijs:
CHF 1.025,95
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL35817
Fabrikantnr.
MNE-A
ESD Soldeerpistool voor modulaire stations, AP250-B
Normale prijs:
CHF 310,32
Beschikbaar
Artikelnr.
WL32736
Fabrikantnr.
AP250-B
Pedaal P-305 met aansluitdoos, voetschakelaar voor JBC-voedingen
Normale prijs:
CHF 404,49
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL28088
Fabrikantnr.
P-305
Populair
Desoldeerbout voor DI-2A / DD-2A / DM-2A, DR560-A
Normale prijs:
CHF 639,63
Beschikbaar
Artikelnr.
WL25143
Fabrikantnr.
DR560-A
Desoldeerbout voor MD 2964/2965 of DS-2A/DV-2A, DS360-A
Normale prijs:
CHF 639,63
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL25142
Fabrikantnr.
DS360-A
Stikstofgenerator GN-A, module voor het genereren van N²
Normale prijs:
CHF 3.103,16
Beschikbaar
Artikelnr.
WL25092
Fabrikantnr.
GN-A
Stikstofsoldeerbout, AD 2245-170 / T245-NA
Normale prijs:
CHF 217,85
Beschikbaar
Artikelnr.
WL23677
Fabrikantnr.
T245-NA
CHB-adapter voor directe aansluiting van soldeerbouten op DDE / DME / HDE-stations
Normale prijs:
CHF 60,68
Binnenkort beschikbaar
Artikelnr.
WL19555
Fabrikantnr.
CHB-B
Microdesoldeerpincet voor modulaire stations, PA120-A
Normale prijs:
CHF 221,66
Beschikbaar
Artikelnr.
WL18195
Fabrikantnr.
PA120-A
Desoldeerpincet 2 x 50 W, HT420-A
Normale prijs:
CHF 221,66
Beschikbaar
Artikelnr.
WL13302
Fabrikantnr.
HT420-A
Populair
Populair
T210-A soldeerbout voor alle voedingseenheden, vanaf AD-2200, T210-A / AD 2210.
Normale prijs:
CHF 89,93
Beschikbaar
Artikelnr.
WL13282
Fabrikantnr.
T210-A