Weller Xcelite 5/16" x 3" magnetische dopsleutel
De Weller® Xcelite® 5/16" x 3" magnetische dopsleutel is gemaakt van chroom vanadium staal om een langere levensduur te garanderen.
• Hoge prestaties voor IC-pennen, kabels en kabelbomen
• Maximale duurzaamheid
• Knipt zachte draden tot 14 AWG (1,6 mm) vlak door
• Koolstofstaal van hoge kwaliteit
• Niet-verblindende zwarte afwerking
• Lichtgewicht constructie
• ESD-veilig
• Hoge prestaties voor IC-pennen, kabels en kabelbomen
• Maximale duurzaamheid
• Knipt zachte draden tot 14 AWG (1,6 mm) vlak door
• Koolstofstaal van hoge kwaliteit
• Niet-verblindende zwarte afwerking
• Lichtgewicht constructie
• ESD-veilig
| Artikelnr. | WL92805 |
| Model | Classic Series |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | 10MN |
| Lengte | 155,6 mm |
| Lengte met verpakking | 170,18 mm |
| Breedte met verpakking | 31,75 mm |
| Hoogte met verpakking | 52,07 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | Amber |
| ESD-compatibel | nee |
| Bladdiameter | 7,9 mm |
| Bladlengte | 76,2 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |