Weller Xcelite tang - getande bekken
De Weller® Xcelite® Micro Series tang - getande bekken heeft een slank profiel voor een grote reikwijdte en toegang in krappe ruimtes.
• Tangen met slank profiel en lange reikwijdte voor gebruik in kleine ruimtes
• Lichtgewicht voor maximaal comfort
• Voor nauwkeurig elektronicawerk
• Gladde bekken
• Koolstofstaal van hoge kwaliteit
• Antireflecterende zwarte afwerking
• Lichtgewicht constructie
• ESD-veilig
• Tangen met slank profiel en lange reikwijdte voor gebruik in kleine ruimtes
• Lichtgewicht voor maximaal comfort
• Voor nauwkeurig elektronicawerk
• Gladde bekken
• Koolstofstaal van hoge kwaliteit
• Antireflecterende zwarte afwerking
• Lichtgewicht constructie
• ESD-veilig
| Artikelnr. | WL92811 |
| Model | Micro Series |
| Fabrikant | WELLER |
| Fabrikant artikelnr. | 378MVN |
| Lengte | 139,7 mm |
| Lengte met verpakking | 196,85 mm |
| Breedte met verpakking | 71,12 mm |
| Hoogte met verpakking | 24,13 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | blauw |
| Incl. batterij | nee |
| Hoofdbreedte | 13,5 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| Kopdikte | 3,2 mm |
| Hoofdlengte | 38,1 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | WELLER Tools GmbH Carl-Benz-Straße 2 DE-74354 Besigheim www.weller-tools.com |