Ringer™ draadstripper voor afgeschermde kabels met isolatie van 0,203 - 0,254 mm, Ø 3,0 - 5,6 mm, geel
De ringkabelstriptang, isolatiedikte 8-10 mm, geel van IDEAL overtuigt door zijn precieze afwerking en hoge functionaliteit. Dit gereedschap is ontwikkeld voor professionele toepassingen en maakt moeiteloos en schoon strippen van een grote verscheidenheid aan geleiders en strengen mogelijk. De veerbelaste kop houdt de kabel op exact dezelfde spanning zodat geen verdere afstelling nodig is. De klembek met V-inkeping positioneert en houdt de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt. De afmetingen van de vaste messen zijn aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De 17-4 roestvrijstalen constructie garandeert een lange levensduur. Geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, haakse snede. Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen met mes K-6493 zonder voormes Isolatiedikte 8-10 mm De robuuste constructie en ergonomische vorm zorgen voor een comfortabele bediening en een lange levensduur. Een onmisbaar gereedschap voor elektriciens, technici en iedereen die nauwkeurig en efficiënt werk wil verrichten op het gebied van kabelverwerking.
• De veerkop houdt de kabel met exact dezelfde spanning vast, zodat er geen verdere afstelling nodig is.
• De klembekken met V-notch positioneren en houden de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt.
• De vaste schoepen zijn in hun afmetingen aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De constructie van 17-4 roestvrij staal zorgt voor een lange levensduur.
• De geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, vierkante snede.
• Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen
• met mes K-6493
• zonder voormes
• Isolatiedikte 8-10 mm
• De veerkop houdt de kabel met exact dezelfde spanning vast, zodat er geen verdere afstelling nodig is.
• De klembekken met V-notch positioneren en houden de kabel automatisch vast, wat de snijnauwkeurigheid verhoogt.
• De vaste schoepen zijn in hun afmetingen aangepast aan de isolatie en voorkomen onnauwkeurige sneden. De constructie van 17-4 roestvrij staal zorgt voor een lange levensduur.
• De geleiderollen zorgen voor een correcte uitlijning van de kop en een zuivere, vierkante snede.
• Niet aanbevolen voor kabels met wikkellagen
• met mes K-6493
• zonder voormes
• Isolatiedikte 8-10 mm
| Artikelnr. | WL12987 |
| Model | 45-402 |
| Fabrikant | IDEAL |
| Fabrikant artikelnr. | 45-402 |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 51 mm |
| Hoogte | 38 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | geel |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 45 g |
| Buitendiameter kabel | 3 – 5,6 mm |
| Lengte van het stripgebied | 0,203 – 0,254 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 114 mm |
| Type tang | handstripper |
| GPSR-fabrikantgegevens | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |