Lemmet voor Ringer™ draadstripper, snijdiepte: 0,229 mm / 0,009 inch
Het 0,0090 inch draadstripperblad van IDEAL maakt indruk met zijn precieze afwerking en hoge functionaliteit. Dit gereedschap is ontwikkeld voor professionele toepassingen en maakt moeiteloos en schoon strippen van een breed scala aan geleiders en strengen mogelijk. Lemmet voor Ringer kabelstripper Snijdiepte 0,23 mm Het robuuste ontwerp en de ergonomische vorm zorgen voor een comfortabele bediening en een lange levensduur. Een onmisbaar gereedschap voor elektriciens, technici en iedereen die nauwkeurig en efficiënt werk wil verrichten op het gebied van kabelverwerking.
• Mes voor Ringer kabelstripper
• Zaagdiepte 0,23 mm
• Mes voor Ringer kabelstripper
• Zaagdiepte 0,23 mm
| Artikelnr. | WL13019 |
| Model | K-6496 |
| Fabrikant | IDEAL |
| Fabrikant artikelnr. | K-6496 |
| Lengte | 114 mm |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 6 g |
| Snijdiepte | 0,229 mm |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 114 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | IDEAL Industries International BV Franciscusweg 267 NL-1216 Hilversum www.idealind.com |