Ronde neustang, Supreme serie, 120 mm, antistatisch, punt/fijn
Gemaakt van hoogwaardig gereedschapsstaal. Speciaal gesmeed, doosverbinding met extreem lange geleiders, mogelijk gemaakt door speciale fabricagetechnieken.
• Precisie-inductieharding van de kaken tot 45-48 HRC. Met kunststof handgrepen en openingsveer.
• 20 mm lange, gladde grijpvlakken, taps toelopend. Zeer fijne, nauwkeurig geslepen punten.
• Versie "CO" met antistatische, geleidende handgreepdeksels.
• Precisie-inductieharding van de kaken tot 45-48 HRC. Met kunststof handgrepen en openingsveer.
• 20 mm lange, gladde grijpvlakken, taps toelopend. Zeer fijne, nauwkeurig geslepen punten.
• Versie "CO" met antistatische, geleidende handgreepdeksels.
| Artikelnr. | WL18827 |
| Model | 7590-CO |
| Fabrikant | LINDSTRÖM |
| Fabrikant artikelnr. | 7590 CO |
| Breedte | 100 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 54 g |
| Puntvorm | verfijnd punt |
| VDE | nee |
| Hoofdbreedte | 6 mm |
| ESD-compatibel | nee |
| Gereedschapslengte | 120 mm |
| Lengte van de kaken | 20 mm |
| Type tang | ronde neustang |
| GPSR-fabrikantgegevens | SNA Europe SAS/ LINDSTRÖM Antigua Carretera Altube km 5.5 ES-01006 Vitoria-Gasteiz www.lindstromtools.com |