2050 PH 1 x 80 mm, Elektronische kruiskopschroevendraaier
Hoogwaardige Wera microschroevendraaier voor mechanisch precisie-schroeven. Bliksemsnel draaien is mogelijk door de hand op de roterende dop te laten rusten en dankzij de sneldraaizone onder de roterende dop. Geen tijdrovend opnieuw draaien meer. Krachtzone met geïntegreerde zachte zones zorgt voor de overdracht van hoge los- en vastdraaimomenten. Precisiezone voor de juiste draaihoek bij instelwerkzaamheden. De Wera Black Point punt biedt een precieze pasvorm en geoptimaliseerde corrosiebescherming. Take it easy gereedschapzoeker met kleurcodering volgens profiel en maataanduiding - om het benodigde gereedschap snel en eenvoudig te vinden.
• Kraftform Microschroevendraaier voor kruiskopschroeven met Phillips-Recess
• Meercomponenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met afrolbeveiliging en draaibare dop voor een snelle draaiing.
• De Wera Black Point tip biedt een perfecte pasvorm en geoptimaliseerde corrionbescherming.
• Uitgangsaandrijving grootte PH1
• Kraftform Microschroevendraaier voor kruiskopschroeven met Phillips-Recess
• Meercomponenten Kraftform Micro handgreep voor snel en ergonomisch schroeven
• Met afrolbeveiliging en draaibare dop voor een snelle draaiing.
• De Wera Black Point tip biedt een perfecte pasvorm en geoptimaliseerde corrionbescherming.
• Uitgangsaandrijving grootte PH1
| Artikelnr. | WL34548 |
| Model | 2050 PH |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05118024001 |
| Lengte | 177 mm |
| Breedte | 13 mm |
| Hoogte | 13 mm |
| Lengte met verpakking | 244 mm |
| Breedte met verpakking | 82 mm |
| Hoogte met verpakking | 24 mm |
| Leveringsomvang | PH 1x80 |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 20,1 g |
| VDE | nee |
| Schroeftype | PH1 |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Schroevendraaier type | normale schroevendraaier |
| Gereedschapslengte | 177 mm |
| Handvatlengte | 97 mm |
| Bladdiameter | 4 mm |
| Bladlengte | 80 mm |
| Bladlengte in inches | 3,125 in |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |