Paar pincetten, groot bereik, beitel 1,78 mm (0,07")
• voor: TZ-KIT-3 w/TMT-2000S, TMT-2000SPS, TMT-2000S-K, TMT-2000S-KM, TMT-2000S-P, TMT-2000S-PM, TMT-2000S-SM, TMT-2000S-DT, TMT-2000S-TZ
• Pincettips serie K
• RoHS-conform / loodvrij
• geschikt voor het solderen van pincet handstuk SHP-KTZ
• Pincettips serie K
• RoHS-conform / loodvrij
• geschikt voor het solderen van pincet handstuk SHP-KTZ
| Artikelnr. | WL37597 |
| Model | K60TZ018 |
| Fabrikant | THERMALTRONICS |
| Fabrikant artikelnr. | K60TZ018 |
| Lengte met verpakking | 183 mm |
| Breedte met verpakking | 87 mm |
| Hoogte met verpakking | 11 mm |
| Lengte met verpakking in inches | 7,2 in |
| Breedte met verpakking in inches | 3,4 in |
| Hoogte met verpakking in inches | 0,4 in |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Productserie | K-Tweezer tips serie, 325°C - 358°C |
| Nettogewicht (fabrikant) | 30 g |
| Temperatuurbereik °C | 325 – 358 °C |
| Soldeerpunt of desoldeerpunt | desoldeerpunt |
| Tipserie | K-serie |
| Tiplengte | 14,8 mm |
| Tiplengte in inches | 0,58 in |
| Tipbreedte | 1,78 mm |
| Tipbreedte in inches | 0,07 in |
| Puntvorm | beitelvormig |
| Tipuitlijning | recht |
| Bijpassend handstuk | SHP-KTZ |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | Thermaltronics Castle Peak Road. 489491 HKG-999077 Sham Shui Po www.thermaltronics.com |