Eindsnijdtang, Professional ESD Z 47 2 04 115mm Pro, voor ESD, Eindsnijdtang, breed, bijna zonder afschuining
De Profi-draadsnijder ESD Z 47 2 04 van WIHA is het ideale gereedschap voor nauwkeurig, bijna vlak knippen van zachte koperdraden. Dankzij de vrijwel waterdichte snijrand kunnen draden zuiver en zonder uitstekende uiteinden worden afgeknipt - perfect voor delicaat werk in de elektronica, fijnmechanica of modelbouw.
De tang heeft een openingsveer voor comfortabel werken en is ESD-conform, zodat elektronische componenten betrouwbaar beschermd zijn tegen elektrostatische ontlading. Gemaakt van hoogwaardig materiaal en geproduceerd volgens DIN ISO 9654 normen, garanderen ze een hoge stabiliteit en duurzaamheid.
Met een handige lengte van 115 mm en een snijwaarde van 1,4 mm voor zachte draden is deze voorsnijder een nauwkeurig, energiebesparend gereedschap voor professionele gebruikers.
• Voor het bijna vlak doorknippen van zachte koperdraden
• Openingsveer
• Elektrostatische dissipatieve werktuigen beschermen elektronische componenten tegen vernietiging
• Snijkant met bijna geen afschuining voor bijna gelijkblijvend snijden
De tang heeft een openingsveer voor comfortabel werken en is ESD-conform, zodat elektronische componenten betrouwbaar beschermd zijn tegen elektrostatische ontlading. Gemaakt van hoogwaardig materiaal en geproduceerd volgens DIN ISO 9654 normen, garanderen ze een hoge stabiliteit en duurzaamheid.
Met een handige lengte van 115 mm en een snijwaarde van 1,4 mm voor zachte draden is deze voorsnijder een nauwkeurig, energiebesparend gereedschap voor professionele gebruikers.
• Voor het bijna vlak doorknippen van zachte koperdraden
• Openingsveer
• Elektrostatische dissipatieve werktuigen beschermen elektronische componenten tegen vernietiging
• Snijkant met bijna geen afschuining voor bijna gelijkblijvend snijden
| Artikelnr. | WL43008 |
| Model | Z 47 2 04 |
| Alternatieve artikelnaam | Z47211504 |
| Fabrikant | WIHA |
| Fabrikant artikelnr. | 26840 |
| Lengte met verpakking | 202 mm |
| Breedte met verpakking | 77 mm |
| Hoogte met verpakking | 61 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN ISO 9654. |
| Productserie | Z 47 2 04 |
| Brutogewicht (fabrikant) | 81 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | ja |
| Gereedschapslengte | 115 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 1,4 mm |
| Type tang | Luchtspitsen |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wiha Werkzeuge GmbH Obertalstraße 3-7 DE-78136 Schonach www.wiha.com |