Elektronische Super Knips®, Zijsnijders, geïsoleerd, 125 mm
Electronic Super Knips® VDE VDE-geteste precisietangen voor het fijnste snijwerk, bijv. in de elektronica en fijnmechanica. Vervolledigt uw VDE-gereedschapsset. Geslepen, zeer scherpe snijkanten zonder facet. Schuine snede met gecontroleerde micro-snijkantoffset voor een lange levensduur en uiterst nauwkeurig knippen van zelfs de dunste draden. Precies gevormde punten knippen ook aangrenzende draden van Ø 0,2 mm af. Verbinding met roestvrijstalen klinknagel. Extreem soepele actie voor werken zonder vermoeidheid. Met openingsveer en openingsbegrenzer. Snijkanthardheid ca. 54 HRC. - Snijwaarden middelharde draad (diameter): Ø 1.0mm - Snijwaarden zachte draad (diameter): Ø 0,2 - 1,6mm - Beklengte (B): 9mm - Bekdikte (bij gewricht) (D): 7,5mm - Kopbreedte (A): 13,5mm.
• Geslepen, zeer scherpe snijkanten zonder facet
• Schuine snede met gecontroleerde micro-snijkantoffset voor een lange levensduur en uiterst nauwkeurig snijden van zelfs de dunste draden
• Precies gevormde punten knippen ook aangrenzende draden van Ø 0,2 mm af
• Verbinding met roestvrijstalen klinknagel
• Extreem soepele actie voor werken zonder vermoeidheid
• Met openingsveer en openingsbegrenzer
• Snijkanthardheid ca. 54 HRC
• Geslepen, zeer scherpe snijkanten zonder facet
• Schuine snede met gecontroleerde micro-snijkantoffset voor een lange levensduur en uiterst nauwkeurig snijden van zelfs de dunste draden
• Precies gevormde punten knippen ook aangrenzende draden van Ø 0,2 mm af
• Verbinding met roestvrijstalen klinknagel
• Extreem soepele actie voor werken zonder vermoeidheid
• Met openingsveer en openingsbegrenzer
• Snijkanthardheid ca. 54 HRC
| Artikelnr. | WL50873 |
| Model | 78 06 125 |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 78 06 125 |
| Lengte | 125 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte met verpakking | 157 mm |
| Breedte met verpakking | 60 mm |
| Hoogte met verpakking | 30 mm |
| Volume met verpakking | 0,283 dm³ |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Individuele verpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Normen | DIN EN 60900, DIN ISO 9654 | IEC 60900 |
| Productserie | Electronic-Super-Knips® |
| RoHS-conform | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 75 g |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Greep (uitdrukking) | geïsoleerd met meercomponentenhulzen, VDE-getest |
| Snijwaarde draaddiameter (medium) | 1 mm |
| Snijwaarde draaddiameter (zacht) | 1,6 mm |
| Type tang | Luchtspitsen |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |