ERGO™ dopsleutel voor zeskantschroeven met flexibel verlengstuk en 3-componenten handvat, 6 mm × 150 mm
Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Schroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Met flexibele schacht voor zeskantbouten en -moeren (schroevendraaier voor slangklemmen)
• 3-componenten handvat voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophanggat
• Lemmet van hoogwaardige staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
• Schroevendraaier ontwikkeld in de loop van het ERGO™-proces
• Met flexibele schacht voor zeskantbouten en -moeren (schroevendraaier voor slangklemmen)
• 3-componenten handvat voor maximaal bedieningscomfort, zacht materiaal met stijf oppervlak zorgt voor comfortabele grip en betere krachtoverbrenging
• Maximaal comfort met minimale inspanning door ergonomisch ontwerp
• Het juiste mes is gemakkelijk te herkennen aan de kleurmarkering en het symbool op het uiteinde van het handvat.
• Vlakke zijkanten voorkomen wegrollen
• Geïntegreerd ophanggat
• Lemmet van hoogwaardige staallegering, verchroomd en volledig gehard voor maximale corrosiebescherming en lange levensduur
| Artikelnr. | WL53411 |
| Model | BE 7606 |
| Fabrikant | BAHCO |
| Fabrikant artikelnr. | BE-7606 |
| Lengte | 27 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| Handvatlengte | 122 mm |
| VDE | nee |
| Schroeftype | zeshoekig |
| ESD-compatibel | nee |
| Verpakkingsafmetingen | enkele |
| Zeskantige aansluiting | 6 mm |
| Handvatbreedte | 27 mm |
| Gereedschapslengte | 272 mm |
| Bladlengte | 150 mm |
| GPSR-fabrikantgegevens | BAHCO Werkzeuge Maybachstr. 10 DE-71711 Steinheim www.bahco-werkzeuge.de |