ESD HIGHSHIELD afschermingszakjes, met ritssluiting, zilver, 305 x 406 mm, 100 st.
• Afschermingszak type Metal-In
• Bescherming tegen elektrostatische ontlading en velden
• Buitenlaag - dissipatief polyester
• Binnenlaag - dissipatief polyethyleen
• Ritssluiting
• Metallisatie - aluminiumdampafzetting
• Elektrostatische afscherming E < 10 nJoule
• Lasbaar
• Standaardopdruk: typeaanduiding, ESD-markering, recyclagesymbool en LOT-nr.
• Bescherming tegen elektrostatische ontlading en velden
• Buitenlaag - dissipatief polyester
• Binnenlaag - dissipatief polyethyleen
• Ritssluiting
• Metallisatie - aluminiumdampafzetting
• Elektrostatische afscherming E < 10 nJoule
• Lasbaar
• Standaardopdruk: typeaanduiding, ESD-markering, recyclagesymbool en LOT-nr.
| Artikelnr. | WL60981 |
| Model | 3320.WV.1216 |
| Fabrikant | WARMBIER |
| Fabrikant artikelnr. | 3320.WV.1216 |
| Breedte | 305 mm |
| Hoogte | 406 mm |
| Verkoopeenheid | 1 VPE |
| Inhoudseenheid | 100 stuk |
| Kleur | gemetalliseerd zilver |
| Incl. batterij | nee |
| Typische lekweerstand | 10⁹ - 10¹⁰ Ohm |
| Brutogewicht (fabrikant) | 2,4 kg |
| Ritssluiting | ja |
| Verpakkingseigenschappen | afscherming |
| Hersluitbaar | ja |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |