Elektronische Super Knips® ESD met meercomponentenhulzen 125 mm (SB-kaart/blister)
| Artikelnr. | WL80820 |
| Model | 78 03 125 ESDSB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 78 03 125 ESDSB |
| Lengte | 179 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte met verpakking | 257 mm |
| Breedte met verpakking | 88 mm |
| Hoogte met verpakking | 90 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 78 g |
| VDE | nee |
| Facet | Snijkant zonder afschuining |
| Hoofdbreedte | 13,5 mm |
| ESD-compatibel | ja |
| Snijwaarde draad zacht (min.) | 0,2 mm |
| Snijwaarde draad zacht (max.) | 1,6 mm |
| Gereedschapslengte | 125 mm |
| Greep (uitdrukking) | Meer-componenten hulzen |
| Lengte van de kaken | 9 mm |
| Type tang | elektronische tang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |