Cobra® XL pijp- en waterpomptang met kunststof bekleding, grijs, geatramenteerd, 400 mm (SB kaart/blisterverpakking)
Groter grijpbereik maar veel lichter in gewicht dan vergelijkbare pijptangen. Snelle instelling met één druk op de knop direct op het werkstuk, geen onbedoeld wegglijden van de verbinding. Fijninstelling voor optimale aanpassing aan verschillende werkstukafmetingen en handvriendelijke greeppositie. Zelfklemmend op buizen en moeren: geen wegglijden op het werkstuk, inspanningsbesparend werken. Grijpvlakken met speciaal geharde tanden, hardheid van de tanden ca. 61 HRC: permanent veilige grip door hoge slijtvastheid. Doorlopende verbinding: hoge stabiliteit door dubbele geleiding. Knijpbeveiliging voorkomt knelletsel. SB-kaart/blister.
| Artikelnr. | WL80872 |
| Model | 87 01 400 SB |
| Fabrikant | KNIPEX |
| Fabrikant artikelnr. | 87 01 400 SB |
| Lengte | 449 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Lengte met verpakking | 450 mm |
| Breedte met verpakking | 140 mm |
| Hoogte met verpakking | 110 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Soort verpakking | Blisterverpakking |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 1,251 kg |
| VDE | nee |
| Gezamenlijk ontwerp | Gatverbinding |
| ESD-compatibel | nee |
| Geïsoleerd | geen |
| Gereedschapslengte | 400 mm |
| Greep (uitdrukking) | Kunststof deksel |
| Capaciteit | Buizen: 90 mm / 3 1/2 in |
| Type tang | Waterpomptang |
| GPSR-fabrikantgegevens | KNIPEX-Werk Oberkamper Strasse 13 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.knipex.de |