ESD SMD-lade voor behuizing AFS 340/22 incl. 16x SMD-box N4
Ontdek de hoogwaardige ESD SMD-lade, verkrijgbaar bij Weidinger.eu, speciaal ontwikkeld voor de AFS 340/22 opbouwbehuizing. Deze lade, artikelnummer 8900055, biedt een optimale oplossing voor het veilig opslaan en organiseren van SMD-componenten. De lade is gemaakt van dissipatief polystyreen (PS) en biedt betrouwbare bescherming tegen elektrostatische ontlading (ESD) met een geleidbaarheid van dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm.
De lade is afgewerkt in elegant zwart en bevat een SMD-blok met 16 SMD-dozen N4 (8159043), die zorgen voor een overzichtelijke en ruimtebesparende opslag. Het scharnierende deksel van PS, ESD-CON, in zwart en de onderverdeling van ABS, ESD-DIS, in geel, bieden extra bescherming en stabiliteit. Met interne afmetingen van 340x250x22 mm past hij perfect in de AFS 340/22 kast, zonder kenplaatjes.
Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en optimaliseer uw elektronicaproductie met deze geavanceerde accessoires.
• Materiaal lade: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• met ingestoken SMD-blok bestaande uit 16 x SMD Box 04 (8159043)
• UT: ABS, ESD-DIS, geel
• Scharnierend deksel: PS, ESD-CON, zwart
• voor opbouwbehuizing AFS 340/22, zonder kenplaatjes
• Lade LxBxH, binnenkant, per stuk: 340x250x22 mm
De lade is afgewerkt in elegant zwart en bevat een SMD-blok met 16 SMD-dozen N4 (8159043), die zorgen voor een overzichtelijke en ruimtebesparende opslag. Het scharnierende deksel van PS, ESD-CON, in zwart en de onderverdeling van ABS, ESD-DIS, in geel, bieden extra bescherming en stabiliteit. Met interne afmetingen van 340x250x22 mm past hij perfect in de AFS 340/22 kast, zonder kenplaatjes.
Vertrouw op de kwaliteit van Licefa en optimaliseer uw elektronicaproductie met deze geavanceerde accessoires.
• Materiaal lade: dissipatief PS (polystyreen)
• Geleiding: (dissipatief >1 x 10⁴ tot <1 x 10¹¹ Ohm)
• Kleur: zwart
• met ingestoken SMD-blok bestaande uit 16 x SMD Box 04 (8159043)
• UT: ABS, ESD-DIS, geel
• Scharnierend deksel: PS, ESD-CON, zwart
• voor opbouwbehuizing AFS 340/22, zonder kenplaatjes
• Lade LxBxH, binnenkant, per stuk: 340x250x22 mm
| Artikelnr. | WL85965 |
| Fabrikant | LICEFA |
| Fabrikant artikelnr. | 8900055 |
| Lengte | 340 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | PS |
| Incl. batterij | nee |
| Nettogewicht (fabrikant) | 666,6 g |
| Typische oppervlakteweerstand (Rpp) | dissipativ >1 x 10⁴ - <1 x 10¹¹ Ohm |
| Materiaalopslagdozen | Kunststof |
| ESD-compatibel | ja |
| GPSR-fabrikantgegevens | LICEFA GmbH & Co.KG Lemgoer Strasse 11 DE-32108 Bad Salzuflen www.licefa.de |