Textielbox Zyklop Metal Push 1/2", leeg, 302 x 120 x 40 mm
Robuuste textielbox voor ruimtebesparende opslag van gereedschap; ideaal voor mobiele toepassingen omdat het gebruikte materiaal licht en stabiel is; voor ratelsets 8100 SC 7 en 8100 SC 10, 1/2"; voor doppen met een lengte tot 23 mm; leeg.
• Robuust, vormvast materiaal
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• Lichtgewicht voor eenvoudig transport
• Compatibel met Wera 2go
• Robuust, vormvast materiaal
• Sterke klittenbandsluiting voorkomt onbedoeld openen en verlies van het gereedschap
• Compact ontwerp voor ruimtebesparend opbergen
• Lichtgewicht voor eenvoudig transport
• Compatibel met Wera 2go
| Artikelnr. | WL91022 |
| Model | 9497 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05136543001 |
| Lengte | 305 mm |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Lengte met verpakking | 305 mm |
| Breedte met verpakking | 130 mm |
| Hoogte met verpakking | 50 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |