Schuimstof inzetstuk 6000 Joker Set 1, 11-delig
Duurzaam schuimrubberen inzetstuk; 2-kleurig voor snelle herkenning van ontbrekende delen; geschikt voor de Tool Rebel werkplaatswagen; uitgerust met 11 Wera 6000 Joker steeksleutels.
• Duurzame schuimrubberen inleg, elk gereedschap heeft zijn eigen plaats; 2-kleurig, ontbrekende gereedschappen worden snel opgemerkt
• Hoogwaardig, duurzaam schuiminzetstuk zonder chemische dampen
• Optimale pasvorm voor het optimaal uitnemen van gereedschap uit de schuimrubberen inleg
• Water- en olieafstotend, onderhoudsvriendelijk en eenvoudig te reinigen
• Beschermt het gereedschap tegen vuil en stoten
• Duurzame schuimrubberen inleg, elk gereedschap heeft zijn eigen plaats; 2-kleurig, ontbrekende gereedschappen worden snel opgemerkt
• Hoogwaardig, duurzaam schuiminzetstuk zonder chemische dampen
• Optimale pasvorm voor het optimaal uitnemen van gereedschap uit de schuimrubberen inleg
• Water- en olieafstotend, onderhoudsvriendelijk en eenvoudig te reinigen
• Beschermt het gereedschap tegen vuil en stoten
| Artikelnr. | WL91091 |
| Model | 9730 |
| Fabrikant | WERA |
| Fabrikant artikelnr. | 05150120001 |
| Lengte | 405 mm |
| Breedte | 185 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Lengte met verpakking | 405 mm |
| Breedte met verpakking | 185 mm |
| Hoogte met verpakking | 55 mm |
| Verkoopeenheid | 1 stuk |
| Inhoudseenheid | 1 stuk |
| Incl. batterij | nee |
| VDE | nee |
| ESD-compatibel | nee |
| Aantal onderdelen in de gereedschapsset | 11-delig |
| GPSR-fabrikantgegevens | WERA Werkzeuge GmbH Korzerter Strasse 21-25 DE-42349 Wuppertal-Cronenberg www.wera.de |